Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Pracownicy

Czcionka:

KADRA:

Dyrektor – Anna Kulczyńska

Tel. 68 477 77 71

e-mail: a.kulczynska@pcpr.zagan.pl

 

DZIAŁ ORGANIZACYJNO-FINANSOWY

Główna Księgowa – Katarzyna Matyja

Tel. 68 477 77 78

e-mail: k.matyja@pcpr.zagan.pl

Specjalista ds. finansowo-księgowych – Agnieszka Kozioł

Tel. 68 477 77 78

e-mail: a.koziol@pcpr.zagan.pl

Specjalista ds. pracowniczych – Kornela Baranowska

Tel. 68 477 77 95

e-mail: k.baranowska@pcpr.zagan.pl

Konsultant – Justyna Hojna 

Tel. 68 477 77 71

e-mail: j.hojna@pcpr.zagan.pl

 

DZIAŁ ŚWIADCZEŃ I NALEŻNOŚCI

Kierownik działu – Marzena Majewska

Tel. 68 477 77 72

e-mail: m.majewska@pcpr.zagan.pl

Podinspektor – Arleta Bąblińska

Tel. 68 477 77 72

e-mail: a.bablinska@pcpr.zagan.pl

Specjalista pracy z rodziną – Grażyna Muszyńska

Tel. 68 477 77 77

e-mail: g.muszynska@pcpr.zagan.pl

Pomoc administracyjna - Anna Wypasek

Tel. 68 477 77 77

 

DZIAŁ PIECZY ZASTĘPCZEJ

Kierownik działu – Karina Aksamit

Tel. 502 129 378; 68 477 77 73

e-mail: k.aksamit@pcpr.zagan.pl

Pracownik socjalny – Renata Wilkocka-Gąska

Tel. 502 129 378; 68 477 77 73

e- mail: r.gaska@pcpr.zagan.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej – Elżbieta Antonowicz

Tel. 502 129 378; 68 477 77 73

e-mail: e.antonowicz@pcpr.zagan.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej – Małgorzata Tworek

Tel. 502 129 378; 68 477 77 73

e-mail: m.tworek@pcpr.zagan.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej – Katarzyna Bajer

Tel. 502 129 378; 68 477 77 73

e-mail: k.bajer@pcpr.zagan.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej – Ewa Jarosz

Tel. 502 129 378; 68 477 77 73

e-mail: e.jarosz@pcpr.zagan.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej - Elwira Tyszczenko-Sowa

Tel. 502 129 378

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej - Anna Janas

tel. 502 129 378; 68 477 77 73

e-mail: a.janas@pcpr.zagan.pl

Specjalista pracy z rodziną - Milena Brzozowska

Tel. 68 477 77 73

e-mail: m.brzozowska@pcpr.zagan.pl

Pracownik socjalny - Paulina Kozioł

​tel. 68 477 77 73

e-mail: p.koziol@pcpr.zagan.pl

 

DZIAŁ PORADNICTWA SPECJALISTYCZNEGO I METODYCZNEGO

Psycholog – Marzena Drozdek

Tel. 68 477 77 73

e-mail: m.drozdek@pcpr.zagan.pl

Specjalista - Magdalena Rynkiewicz

tel. 68 477 77 97

e-mail: m.rynkiewicz@pcpr.zagan.pl

 

DZIAŁ POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM

Starszy specjalista ds. rehabilitacji społecznej – Henryk Sienkiewicz

Tel. 68 477 77 76

e-mail: h.sienkiewicz@pcpr.zagan.pl

Specjalista - Magdalena Jędrysek

Tel. 68 477 77 75

e-mail: m.jedrysek@pcpr.zagan.pl

Specjalista - Magdalena Rynkiewicz

Tel. 68 477 77 97

e-mail: m.rynkiewicz@pcpr.zagan.pl

Zegar

Kalendarium

Sierpień 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny